RockMania
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
RockMania

Forum za sve ljubitelje rock i metal muzike


You are not connected. Please login or register

HIM

3 posters

Go down  Poruka [Stranica 1 / 1.]

1HIM Empty HIM pon lip 13, 2011 11:59 pm

Bring.Me.That.Horizon

Bring.Me.That.Horizon
Admin
Admin

HIM 800px-HIM-Mige%26Ville%26%28Gas%29%26Juska%26Linde-Provinssi99

Sastav su 1991. osnovali pjevač Ville Valo, gitarist Mikko Lindström i basist Mikko Paananen.[1]Prvotno su sastav nazvali His Infernal Majesty, no kasnije su skratili ime u HIM. Do sada su izdali šest studijskih albuma te su jedini finski sastav koji je postigao zlatnu nakladu u SAD-u. Njihov glazbeni stil najčešće se opisuje kao Love Metal (ljubavni metal).
Svoj prvi studijski album Greatest Love Songs Vol. 666 objavljuju 1997. S tim albumom stekli su popularnost u Europi, a naročito u Finskoj. Godine 1999. objavljuju svoj drugi album Razorblade Romance na kojem se nalazio hit singl Join Me in Death. Isti album su ponovno objavili 2002. u SAD-u, ali pod imenom HER, budući da je već jedan sastav posjedovao prava na ime HIM. No, s vremenom su otkupili ime, tako da danas postoji samo oko 1,000 primjeraka albuma s imenom sastava HER.
Godine 2001. članovi sastava osnovali su novi sastav nazvan Daniel Lioneye, te su izdali album The King of Rock'n Roll. Nakon toga u kolovozu iste godine, kao HIM, objavljuju novi album Deep Shadows and Brilliant Highlights. Idući album Love Metal objavljuju 2003., a album Dark Light, koji je dostigao platinastu nakladu u SAD-u objavljuju 2005. Zbog velikog uspjeha albuma, ubrzo su se i prijašnji albumi našli na američkim top listama. Svoj zasada posljednji studijski album Venus Doom objavili su 2007.
Zaštitni znak sastava je tzv. heartagram (srcogram), kombinacija pentagrama i srca.

https://rockmania.forummotion.com

2HIM Empty Re: HIM ned lip 19, 2011 11:28 pm

Točkica

Točkica
Hello My Hate
Hello My Hate

Imaju par dobrih pjesama. Inače nisam fan.

http://tocaforever.blog.hr

3HIM Empty Re: HIM pon lip 20, 2011 10:06 am

Jebeno čudovište

Jebeno čudovište
Hello My Hate
Hello My Hate

Nisam fan. Ne volim ih.

Sponsored content



[Vrh]  Poruka [Stranica 1 / 1.]

Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.